PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039375}
5,2 17 275
ocen
5,2 10 1 17275
3,7 11
ocen krytyków
Piep*zyć Mickiewicza
powrót do forum filmu Piep*zyć Mickiewicza

Świetne!

ocenił(a) film na 9

Jestem osobą z młodego pokolenia i bardzo mi się podobało to jak przedstawili licealny świat, był naprawdę bardzo dobrze i realistycznie wykreowany. Jedna z niewielu produkcji, którą ostatnio widziałam gdzie młodzież używa faktycznie języka młodzieżowego a nie stylizowanego na młodzieżowy. Jak na to, że większość aktorów debiutowała w tym filmie, jestem zdania, że poszło im świetnie. Film zdecydowanie nie wybitny, ale dobry i przyjemny do oglądania. Polecam :)

Ginny16

No i tu się zgadzam w 100%! Nie przekombinowali, dlatego wyszedł tak fajny film. Jestem pod wrażeniem tego, jak aktorzy i aktorki poradzili sobie z rolami. Wyszło mega naturalnie.

agatadol

O i o to chodzi. Dokładnie, nie jest przekombinowany. Może nie jest idealnie, każdy film można by było skrytykować od od poczatku do końca, ale ma mądre przesłanie i masę fajnych tekstów :D

ocenił(a) film na 1
Ginny16

"Dobry" to jest ocena 7 na filmwebie jak coś.

ocenił(a) film na 1
Ginny16

9✨ to sie daje filma, ktore sa arcydzielami sztuki a nie jakiemuś fifarafa polskiegu, którego gatunku nawet sie nie jest w stanie okreslic. “Dobry” to 6 albo 7 geiazdek. Pozdrawiam

Julia20203

Dobry to 7 gwiazdek. 1 to się daje za taki komentarz.

Ginny16

Film zrobił na mnie ogromne wrażenie wspaniałą grą aktorską. O ile talent Ogrodnika nie był dla mnie zdziwieniem to nowe twarze na ekranie, szczególnie postać Dantego, Nel i Cegły wywarły duży zachwyt. To były trudne role, a jednak odegrane zostały perfekcyjne!

ocenił(a) film na 1
juleg1

:D:D:D:D:D

Ginny16

Zgadzam się totalnie!

Ginny16

Ja to się w grze Dantego zakochałam, no genialny chłopak! Trzymam mocno kciuki, żeby został zauważony, bo chłopak ma talent.

Ginny16

Bardzo fajnie się oglądało ten film :) zwłaszcza, że poszłam na seans z moją nastoletnią córką, która była w temacie ;) Bardzo miły sposób na spędzenie rodzinnie wieczoru. Było dużo śmiechu, nie wiało nudą jak to w niektórych filmach o szkole.

Ginny16

REEEL xD Ja jestem w liceum, więc to nadal moje klimaty. Faktycznie szkoła jest dość realistycznie przedstawiona. Wiadomo, że to film i trzeba mieć dystans, ale no nawet im się to udało. Muzyka za to 10/10 :D

Ginny16

No i to jest to~dawno nie widziałam takiego fajnego filmu o szkole :D Jestem pod wrażeniem ! Poprawa humorku gwarantowana :3

Ginny16

Moja córka podobnie oceniła, powiedziała ze w końcu ktoś zrobił film dla młodzieży z prawdziwego zdarzenia:)

Ginny16

Poszłam na spontanie i nie żałuję! Dobrze się bawiłam i jestem ciekawa, czy będzie kolejna część :D

ocenił(a) film na 9
Ginny16

Poszłam na ten film nie oczekując kina moralnego niepokoju , tylko filmu o młodych ludziach , ich problemach, rozterkach i nie zawiodłam sie. Druga cześć - to niezły pomysł.

Ginny16

To był udany wieczór! Bardzo fajny film, uśmiałam się. Wykreowane bardzo ciekawe i barwne postacie. Muzyka super ekstra, mam nową playkę :D

ocenił(a) film na 9
Ginny16

Zgadzam się. Ja też bawiłam się świetnie i nie żałuje, że poszłam do kina :D najbardziej byłam ciekawa Dantego, no i nie zawiódł. Muzycznie też fajnie (happysad <3)

Marcheewa

Mojej córce Dante podobał się najbardziej...ale mówiła, że w sumie wszyscy chłopcy byli niczego sobie hihi. Fajna komedia, polecam :))

Ginny16

No i to jest fajny polski film :D Jak dla mnie to nie tylko dla młodzieży. Dorośli powinni trochę wejść w buty nastolatków i zobaczyć z czym się mierzą w tych czasach. Ogólnie śmiesznie, na luzie i bez spiny. Dobry film!

ocenił(a) film na 3
Ginny16

Może masz rację. Ja mam 30 lat i za moich czasów tak świat licealny nie wyglądał. Jakby filmowa zepsuta młodzież spotkałaby zepsutą młodzież z moich czasów to by nie przeżyła tego spotkania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones