Michael Habeck

7,5
258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Habeck

Był świetny. Mała, drugoplanowa rola, ani jednego słowa......jednak było w niej coś niesamowitego. Zresztą to jeden z wielu bardzo utalentowanych aktorów którzy zagrali w "Imię Róży". Wielu z nich to drugo, trzecio planowi aktorzy którzy stanowią o pięknie filmu.

Pozdrawiam

Zandarm

w 'Imieniu Róży' raczej miał być...i był odrażający.

kwadracik

I świetnie mu to wyszło :D Szanowny założyciel tematu przez piękno filmu zapewne rozumiał kunszt, klimat, a nie estetykę samą w sobie.

Niestety, ja, nieobyta z kinem niemieckim, nie miałam okazji ujrzeć Habecka w innym filmie niż "Imię róży" - jednak rolę pomocnika bibliotekarza zagrał rewelacyjnie. Piękny przykład na to, że można stworzyć żywą i ciekawą postać, która nie mówi ani słowa. Jego gra bardzo do mnie przemówiła, po seansie nawet zaczęłam medytować nad historią granej przez niego postaci.

Przed oceną się powstrzymam, ale opinię mam bardzo pozytywną.

Pozdrowienia i niech kisiel limonkowy będzie z Wami ^^

Kazik_chan

Nigdy nie twierdziłem, że jest inaczej.
A rolę odrażającą znacznie trudniej zagrać i zostać zapamiętanym, niźli rolę wypacykowanego herosa :)

Zandarm

Zgadzam sie, mala rolka, a jaka WIELKA, smiem twierdzic, ze postac Berengera jest chyba najlepiej oddana w odniesieniu do prozy Eco, gratulacje dla tego niepozornego aktora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones